ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟΝ
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ του Συλλόγου Δρυμοτών, ευχαριστούν δημόσια για μια ακόμα φορά τον Δήμαρχο Καλαβρύτων κ. Γεώργιο Λαζουρά και πιο συγκεκριμένα τον Αντιδήμαρχο κ. Βασίλη Καρρά, ο οποίος βρέθηκε και πάλι στο πλευρό μας, προσφέροντας στο Συλλογό μας, τα απαραίτητα υλικά για την τσιμεντόστρωση της πλατείας και την κατασκευή πετρόχτιστης μάντρας, που βρίσκεται πλησίον της πηγής » ΠΕΛΕΚΑΝΙΑΣ». ( 15 κυβ. αμμοχάλικο, 3 κυβ. άμμο και 80 τσουβάλια τσιμέντο). Θεωρούμε την βοήθεια που μας προσφέρεται πολύ σημαντική.
Θερμές ευχαριστίες.
Για το Δ.Σ του Συλλόγου
Ο Πρόεδρος
Θανάσης Θ. Χριατοδουλόπουλος.
![](https://www.kalavrytapress.gr/wp-content/uploads/2018/11/42572701_2192431981027243_6682908514882420736_n.jpg)
![](https://www.kalavrytapress.gr/wp-content/uploads/2018/11/42564426_2192431427693965_3370513265284087808_n.jpg)